Piłka nożna

Sportowa praca z dzieckiem jest bardzo specyficzna i odpowiedzialna. Wymaga specjalnego podejścia i form metodycznych. Nasz Pedagog Sportowy/Trener Łukasz, poprzez sport dostarcza dzieciom miłych, pozytywnych wrażeń z zajęć Piłkarskich, kreuje swobodną, przyjacielską i radosną atmosferę.

Najwięcej czasu poświęca formom zabaw ruchowych i małych gier, dopasowując ich treść do możliwości i zainteresowań ćwiczących. ,,Dzieci mają częsty kontakt z piłką, oddają wiele strzałów, a reguły gry są przejrzyste, takie które dostarczają wiele zabawy".

W zajęciach Piłkarskich podstawą jest dobra zabawa, Trener przekazuje informacje zawodnikom oraz decyduje, dopasowując zasady małych gier do możliwości i umiejętności dzieci. Gra spełnia warunki wspaniałej zabawy, jakiej oczekują najmłodsi adepci futbolu, a to jest główną misją naszych działań.