OXFORD DEBATE DAY

Oxford Debate Day – nasi uczniowie w atmosferze szacunku dla odmiennych opinii uczestniczą w klasowych i szkolnych debatach. Czerpią z najlepszych Oxfordzkich wzorców! Tematyka debat jest dowolna, ale zawsze wywiązują się fascynujące dyskusje. Uczymy naszych uczniów jak rozmawiać kulturalnie - bez przekrzykiwania się, jak słuchać człowieka o odmiennych poglądach, czym jest tolerancja, akceptacja i umiejętność argumentacji. I wszystko w języku angielskim.  – nasi uczniowie, wzorem najlepszych mówców z konferencji TED uczestniczą w zajęciach w Klubach TED-ed. Na koniec roku szkolnego prezentują swoje umiejętności przed widownią składającą się z ich kolegów, rodziców i grona pedagogicznego. Ogromne brawa dla nich za odwagę i bardzo ciekawe wystąpienia! Uczą się odwagi, struktury prezentacji oraz wystąpień publicznych!