Zespół Psychologiczno-Pedagogiczny

Image

Z wykształcenia jestem pedagogiem wczesnoszkolnym i przedszkolnym. Od ponad 15 lat prowadzę miejsca edukacyjne, takie, które kierują się porozumiem bez przemocy, ekologią, w których dzieci wraz z dorosłymi tworzą wspólnotę i nieskrępowanie odkrywają swój potencjał. Byłam również przez kilka lat wykładowczynią APS-u w Warszawie na studiach pedagogicznych. Prowadzę konsultacje z rodzicami w zakresie ich wychowawczych kompetencji, wspieram, doradzam i cieszę się każdym uśmiechem rodzica i dziecka. Ostatnie lata poświęciłam na działania w fundacjach zajmujących zmianami w obrębie edukacji. Moje doświadczenie z obserwacji różnych szkół polskich i zagranicznych (Stany Zjednoczone, Finlandia), szkolenia i rozmowy z nauczycielami, praktyka pracy ze studentami oraz poznawanie i prowadzenie szkół alternatywnych staram się wykorzystać w pracy nad stworzeniem miejsca idealnego dla potrzeb naszych dzieci. Marzę o nowej szkole na miarę XXI wieku.

Wybierz dobrą szkołę dla swojego dziecka. Dołącz do nas.