CHOINKA MARZEŃ

Boże Narodzenie to czas, kiedy otwieramy się na potrzeby innych ludzi. Co roku w ten magiczny czas pomagamy spełniać marzenia dzieci z Domu Dziecka w ramach akcji „Choinka marzeń".

BOŻONARODZENIOWA PACZKA DLA BOHATERA/PACZKA INNA NIŻ WSZYSTKIE

W magiczny czas świąt Bożego Narodzenia Szkolny Klub Wolontariusza organizuje zbiórkę artykułów higienicznych, spożywczych oraz kartek z życzeniami dla pacjentów hospicjum oraz obywateli polskich, którzy walczyli o wolność i niepodległość Polski w formacjach Wojska Polskiego, podziemnych organizacjach ruchu oporu i byłych więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych i stalinowskich łagrów.

PREZENT BEZ PUDŁA UNICEF

Akcja „Prezent bez pudła” UNICEF pozwala na zakup m.in. tabletki uzdatniające wodę do picia, szczepionki, pomoce dydaktyczne czy pasty terapeutyczne. Uczniowie wraz z rodzicami wspólnie zakupili produkty o łącznej wartości 3 tys. złotych. Z certyfikatów, jakie otrzymali uczniowie, powstały anioły dobroczynności, które ozdobiły klasowe choinki.

ADOPTUJ, NIE KUPUJ!

Uczniowie nagrali i zmontowali film promujący adopcję psów. Podziękowania dla pracowników i wolontariuszy schroniska w Falenicy - Fundacji Azyl pod Psim Aniołem.

WOŚP

Nasi uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczycielami każdego roku angażują się w finał WOŚP.