Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Mistrzowie Kodowania

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl

Z akcji „1% dla mojej szkoły” otrzymaliśmy w 2012 roku 4017,30 zł, za które Szkoła zakupiła projektor Hitachi.

Logowanie



Witamy na stronie internetowej
Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 63
oraz Prywatnego Gimnazjum nr 5
przy ul. Wał Miedzeszyński 141

Aktualności

Aktualności 2015/2016

CZERWIEC

24.06.2016r.

godz. 12:00 – Rada Pedagogiczna – Podsumowująca.

23.06.2016r.     

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

godz. 15:30 – Klasy 1-3

godz. 17:30 – Klasy 4-6 SP i Gimnazjum.

22.06.2016r.

godz. 11:15 – Apel – wręczenie nagród konkursowych.

21.06.2016r. 

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc do Teatru Roma – przedstawienie musicalowe „Akademia Pana Kleksa”.

20-21.06.2016r. (poniedziałek, wtorek) 

godz. 15:30 – 18:30 – Szkolny kiermasz podręczników.

16.06.2016r.

godz. 13:00 – Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca.

11.06.2016r.

godz. 15:00-19:30 -  Święto Szkoły pod hasłem „Europa na sportowo”. PROGRAM ŚWIĘTA SZKOŁY

10.06.2016r. 

Wycieczka kl. IVa do Radia Zet – zapoznanie się z pracą dziennikarzy radiowych.

09.06.2016 

Wycieczka kl. Ic do Teatru Palladium na spektakl „Księżniczka Szeherezada i Piraci”.

09.06.2016r. 

Rada Pedagogiczna – Klasyfikacyjna 

godz. 14:00 – Klasy 1-3,

godz. 16:00 – Klasy 4-6 i G

08.06.2016r.

Wycieczka kl. Ig do Teatru Stara Prochownia - warsztaty teatralne.

06.06 – 10.06.2016r. 

Zielona Szkoła kl. VIa i VI b do Janowa Lubelskiego.

03.06.2016r. 

Wycieczka kl. Ig i IIg na Wydział Fizyki UW – warsztaty - Równia pochyła, Wahadło matematyczne.

03.06.2016r. 

XIV Zawody pływackie o Puchar Józefowa dla klas V, VI SP i Gimnazjum.

02.06.2016r. 

XIV Zawody pływackie o Puchar Józefowa dla klas I-IV SP

02.06.2016r. 

Sprawdzian semestralny z języka angielskiego dla gimnazjum.

01.06.2016r. 

Wycieczka kl. Ia, Ib, Ic, Id do Pałacu Kultury i Nauki – lekcja w kinie „Uwaga reklamy”.

01.06.2016r. 

Sprawdzian semestralny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych dla gimnazjum. 

MAJ

31.05.2016r.

Sprawdzian semestralny Szkoły Podstawowej.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów humanistycznych Gimnazjum.

27.05.2016r.

Piątek po Bożym Ciele - dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

26.05.2016r.

Boże Ciało – Dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

16-20.05.2016r.

Zielona Szkoła SP:

kl. I-III – Wyjazd do hotelu Zbyszko w Nowogrodzie.

kl. IV-V – Wyjazd do Ośrodka Wypoczynkowego Limba w Poroninie.

16-20.05.2016r.

Zielona Szkoła kl. I-III Gimnazjum – Budapeszt.

05.05.2016r.

Rada Pedagogiczna – zagrożenia.

05.05.2016r.

Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – kl. IG.

03.05.2016r.

Święto Konstytucji 3 Maja - dzień wolny od zajęć szkolnych.

02.05.2016r.

Dzień wolny od zajęć szkolnych. 

KWIECIEŃ

28.04.2016

godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami kl. 1-3

godz. 18:00 – Dzień Otwarty

godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami kl. 4-6 i Gimnazjum

23.04.2016r.

Egzamin Ju – Jitsu od godz. 15:00.

23.04.2016r.

Egzamin British Council.

22.04.2016r.

Międzynarodowy Dzień Ziemi – Sprzątanie świata.

 

21.04.2016

 

godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami kl. 1-3

 

godz. 18:00 – Dzień Otwarty

 

godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami kl. 4-6 i Gimnazjum

 

20.04.2016r.

Egzaminy gimnazjalne – język obcy nowożytny

godz. 9:00 – na poziomie podstawowym

godz. 11:00 – na poziomie rozszerzonym

 

Wycieczka kl. Ia, Ib, Ic, Id – Lekcja muzealna w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, praca przy produkcji czekoladek w pracowni czekolady.

Wycieczka kl. IIa i IIb – Ogród Botaniczny w Powsinie – wycieczka przyrodnicza, wykonanie Fotoreportażu Przyrodniczego. Zabawy i gry sportowo – rekreacyjne w parku.

Wycieczka kl. IIIa i IIIb – Little Chef – Doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w codziennych sytuacjach.

Wycieczka kl. IVa i IVb – Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik – zwiedzanie wystaw stałych, Teatru Wysokich Napięć i Teatru Robotycznego.

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc – Warsztaty w Muzeum Pragi dotyczące historii Pragi warszawskiej oraz tradycji rzemieślniczych i kupieckich (Bazar Różyckiego).

Wycieczka kl. VIa i VIb – Łazienki – Muzeum Narodowe.

Wycieczka kl. IG i IIG – Muzeum Żydów Polskich Polin – udział w warsztatach Wspólny dom – o Polsce wielu kultur. 

19.04.2016r.

Egzamin gimnazjalny część matematyczno-przyrodnicza

godz. 9:00 – część przyrodnicza

godz. 11:00 – część matematyczna

 

Wycieczka kl. Ia, Ib, Ic, Id – Zwiedzanie „Farmy Iluzji’’- korzystanie z atrakcji organizowanych na miejscu.

Wycieczka kl. IIa i IIb – Muzeum Archeologiczne – zwiedzanie wystawy, warsztaty - „Zabawy z gliną”.

Wycieczka kl. IIIa i IIIb – Teatr Baniek . Pobudzanie zainteresowań sztuką teatralną. Uczestniczenie w życiu kulturalnym klasy i szkoły. Wizyta w pijalni czekolady.

Wycieczka kl. IVa i IVb – Wycieczka do Muzeum 2 Korpusu w Józefowie połączona z Programem Żywej Lekcji Historii (m.in. wycieczka zabytkowym pojazdem, zwiedzanie muzeum, strzelnica sportowa).

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc – Spacer po Starówce warszawskiej z przewodnikiem.

Wycieczka kl. VIa, VIb – Anglojęzyczne warsztaty kulinarne „Little Chef” – historia dziejów kulinarnych Turcji oraz gotowanie według oryginalnych przepisów tureckich.

Wycieczka kl. IG i IIG – Muzeum Pragi – nauka o warszawskiej Pradze.

18.04.2016r.

Egzamin gimnazjalny część humanistyczna:

godz. 9:00 – historia i wiedza o społeczeństwie

godz. 11:00 – język polski

 

Wycieczka kl. I a, Ib, Ic, Id Rozalin – Zwiedzanie wiejskiego gospodarstwa, przygotowanie składników i pieczenie pizzy, prace w sadzie – pielęgnacja i sadzenie drzew.

Wycieczka kl. IIa i IIb - „Pluszkolandia’’ – zabawy rekreacyjne, integracja grupy.

Wycieczka kl. IIIa i IIIb do Pałacu w Wilanowie – Zapoznanie z postacią króla Jana III Sobieskiego.

Wycieczka kl. IVa i IVb do Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych połączona z warsztatami z charakteryzacji.

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc – Wizyta w Muzeum 2 Korpusu Polskiego.

Wycieczka kl. VIa i VIb – Kino Cinema City.

Wycieczka kl. IG i IIG – Anglojęzyczne warsztaty kulinarne „Little Chef”.

14.04.2016r.

Konkurs matematyczno-przyrodniczy.

14.04.2016r.

Wyjazd do Teatru Narodowego „Śluby Panieńskie’’, kl. V-IIIG.

14.04.2016r.

Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM

godz. 9.00 – język polski,

godz. 10.15 – matematyka,

08.04.2016r.

Wycieczka kl. IG i IIIG – Instytut fizyki – Pracownia fizyczna.

05.04.2016r.

Sprawdzian dla kl. VI

godz. 9:00 – część I – język polski i matematyka

godz. 11:45 – część II – język obcy nowożytny

 

Wycieczka kl. Ia, Ib, Ic, Id – Muzeum Kolejki Wąskotorowej – Zapoznanie z historią kolejnictwa, oglądanie pociągów – eksponatów, przejazd zabytkowym pociągiem.

Wycieczka kl. IIa i IIb – Teatr Roma – spektakl „Alicja w Krainie Czarów”.

Wycieczka kl. IIIa i IIIb – Kino Falenica.

Wycieczka kl. IVa i IVb – wyjazd do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego połączona z zajęciami edukacyjnymi o gadach.

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc – Kino Cinema City – Animacja w kinie.

Wycieczka kl. IG i IIG – Kino w Galerii Promenada.

Wycieczka kl. IIIG - Kinoteka film „Batman’’.

04.04.2016r.

godz. 10:00 i godz. 17:00 Przedstawienie muzyczne w wykonaniu uczniów kl. III i IV pt. „Leśny festiwal’’.

MARZEC

 

24-29.03.2016r.

Wiosenna Przerwa Świąteczna.

23.03.2016r.

Apel – Powitanie Wiosny – Tradycje i zwyczaje wielkanocne.

19.03.2016r.

godz. 15:00-18:00 – Piknik wielkanocny.

17-18.03.2016r.

godz. 11:00 – Rekolekcje wielkopostne dla klas I – IIIG

17.03.2016r.

godz. 16:00-17:30 – Rada Szkoleniowa Pierwsza Pomoc Medyczna.

17.03.2016r.

godz. 16.30-17.30 – Spotkanie Rodziców z Pedagogiem: „Jak rozmawiać z dzieckiem by chciało mu się nas słuchać?”.

godz. 17:30 – Zebrania z Rodzicami ucz. kl. 2-3.

godz. 18:00 – Dzień Otwarty.

godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami ucz. kl. 4-6 i I i IIG.

17.03.2016r.

godz. 9:00 – Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”.

16.03.2016r.

godz. 11:00 – Rekolekcje wielkopostne dla kl. 4 – 6 SP.

16.03.2016r.

Konkurs języka angielskiego „Olimpus”.

15.03.2016r.

godz. 12.15 – Dzień Języków Obcych – prezentacje, piosenki, konkursy, programy artystyczne.

14.03.2016r.

godz.12:00 – Rekolekcje wielkopostne dla kl. 1 – 3 SP.

08.03.2016r.

godz. 9:00 – Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”.

01.03.2016r.

Udział uczniów w II etapie Quizu Realioznawczego z Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych.

LUTY

23.02.2016r.

Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów kl. 1 – 6 SP oraz gimnazjum.

18.02.2016r.

Wycieczka kl. IG do Kina Cinema na film pt.” Gwiezdne wojny - Część VII – Przebudzenie Mocy”.

18.02.2016r.

godz. 16:15 – Rada Pedagogiczna Plenarna – podsumowanie I półrocza.

17.02.2016r.

godz. 17:00 – Rekrutacja do kl. 0 i 1 w roku szkolnym 2016/2017

01.02. – 14.02.2016r.

Ferie zimowe.

STYCZEŃ

 

28.01.2016r.

Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca wyniki klasyfikacji za I półrocze.

27.01.2016r.

godz. 10:20 – Apel – Bezpiecznie spędzamy ferie.

23.01.2016r.

od godz. 10:00 – Przesłuchania uczniów biorących udział w rekrutacji do programu Erasmus+.

22.01.2016r.

godz. 10:00 – Bal Karnawałowy dla uczniów kl. 1 – 3.

godz. 16:00 – 19:00 – Dyskoteka dla uczniów klas IV-VI i gimnazjum

21.01.2016r.

Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna za I półrocze.

20.01.2016r.

Przedstawienie The Bear Theatre:

godz. 12:00 – „Jackie and The Giant” dla uczniów kl. 1-3,

godz. 13:30 – „The Alien Grammar Show” dla uczniów kl. 4a, 4b, 5b, 5c, 6b.

15.01.2016r.

Sprawdzian semestralny z j. angielskiego dla klas I, II gimnazjum.

14.01.2016r.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych dla klas I, II gimnazjum.

13.01.2016r.

Sprawdzian semestralny dla klas 4 – 5 szkoły podstawowej.

Sprawdzian semestralny z przedmiotów humanistycznych dla klas I, II gimnazjum.

12.01.2016r.

II etap XII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” oraz X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”.

11.01.2016r.

Przedstawienie musicalu pt. ”Jaś i Małgosia” w wykonaniu uczniów zespołu wokalnego szkoły podstawowej dla dzieci z okolicznych przedszkoli.

11.01.2016r.

Wycieczka kl. IG do Teatru Staromiejskiego – warsztaty aktorskie, temat: wyrażanie emocji.

05.01.2016r.

Wyjazd dzieci z koła przyrodniczego klas 4 do schroniska Fundacja Azylu „Pod psim Aniołem” w Falenicy – pomoc zwierzętom - przekazanie karmy i akcesoriów.

10.01.2016r.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - przed południem kwesta,

godz. 15:00 – 19:00 – Koncert Noworoczny.

06.01.2016r.

Święto Trzech Króli – dzień wolny od zajęć szkolnych.

 

GRUDZIEŃ

 

23.12.2015r.-03.01.2016r.

Zimowa Przerwa Świąteczna.

22.12.2015r.

Wigilia Szkolna – Rozstrzygnięcie konkursu na Najładniejszą Kartkę Świąteczną.

godz. 12:10 – Świąteczny program artystyczny przygotowany przez kl. IVa i IVb.

21.12.2015r.

godz. 16:00 – Wigilia pracowników.

17.12.2015r.

Wycieczka kl. Ia, Ib, Ic, Id do Kinoteki PKiN – edukacja medialna.

16.12.2015r.

Wycieczka kl. Va, Vb, Vc, VIa i VIb do Kinoteki – lekcja Multimedialna pt. „Język filmu" – plany, światło, kolor, kompozycja połączona z seansem filmowym.

14–18.12.2015r.

Kiermasz Kartek Świątecznych, Stroików i Ozdób Choinkowych wykonanych przez uczniów – dofinansowanie „Choinki Marzeń”.

17.12.2015r.

godz. 16:00 – Rada Pedagogiczna – zagrożenia

godz. 17:00 – 19:00 – Dzień Otwarty.

12.12.20015r.

godz. 15:00–18:00 – Piknik bożonarodzeniowy oraz koncert kolęd.

11.12.2015r.

godz. 11:00 - Spotkanie kl.IIa, IIb, IIIa, IIIb z pisarzem Grzegorzem Kasdepke.

08.12.2015r.

Rekolecje Adwentowe.

07-18.12.2015r.

Konkurs dla wszystkich uczniów na najładniejszą kartkę świąteczną, Choinka Marzeń – realizujemy marzenia dzieci z rodzin ubogich zamieszkałych w Dzielnicy Wawer.

05.12.2015r.

Mistrzostwa Szkoły w Szachach o Puchar Dyrektora Szkoły.

04-07.12.2015r.

Mikołajki szkolne.

04.12.2015r.

Wycieczka kl. IVa i IVb do kina Stacja Falenica na film pt. "Operacja Arktyka”.

04.12.2015r.

Wycieczka kl. IIb do kina Stacja Falenica – Spotkanie z Mikołajem, projekcja, filmu, poczęstunek, warsztaty filmowe.

01.12-03.12.2015r.

Próbny Egzamin Gimnazjalny dla kl. IIIG:

01.12.2015r. - część humanistyczna

02.12.2015r. – część matematyczno-przyrodnicza

03.12.2015r. – język angielski .

01.12.2015r.

Sprawdzian próbny dla kl. VI

 

LISTOPAD

 

26-27.11.2015r.

Udział uczniów SP i G w XIV Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Józefowa.

25.11.2015r.

Wycieczka kl. Va, Vb i Vc do Teatru Buffo na spektakl pt. ”Ania z Zielonego Wzgórza”.

24.11.2015r.

Wycieczka kl. IVa i IVb do ATM na spektakl pt. ”Pinokio” oraz udział w prelekcji na temat sztuki w Teatrze Nowym.

18.11.2015r.

Wycieczka kl.Ig, IIg i IIIg do Teatru Imka na spektakl w języku angielskim pt. ”Aaaand Now for Something” - Rozwijanie słownictwa, zastosowanie nabytych kompetencji w zakresie gramatyki w sytuacjach realnych.

13.11.2015r.

Wycieczka kl Ig i IIg do I Pracowni Fizycznej UW na zajęcia doświadczalne.

12.11.2015r.

godz. 12:10 – Apel z Okazji Święta Niepodległości.

11.11.2015r.

Narodowe Święto Niepodległości – dzień wolny od zajęć szkolnych.

06.11.2015r.

II Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny dla uczniów z Gimnazjum z języka niemieckiego – etap szkolny.

05.11.2015r.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Olimpus” z j. niemieckiego dla uczniów z gimnazjum.

05.11.2015r.

godz. 17:00-19:00 – Dzień Otwarty.

04.11.2015r.

Wycieczka kl. IIIa i IIIb na Cmentarz Powązkowski – Uczczenie pamięci zmarłych – zapalenie zniczy na grobach bohaterów.

03.11.2015r.

Wycieczka kl. Ig, IIg, IIIg – Zwiedzanie Cmentarza Stare Powązki. 

PAŹDZIERNIK

 

30.10.2015r.

godz. 12:30 – Apel z Okazji Święta Zmarłych.

28.10.2015r.

godz. 9:00 – Pasowanie na ucznia kl. I SP.

26 – 30.10.2015r.

Wycieczki klas na cmentarze.

23.10.2015r.

Wycieczka kl. IVa i IV b na Cmentarz Wojskowy Powązki – poznanie historii Cmentarza Wojskowego, zwiedzanie z przewodnikiem Alei Zasłużonych i innych miejsc związanych ze znanymi postaciami.

22.10.2015r.

godz. 16:00 – Rada Pedagogiczna dla nauczycieli.

14.10.2015r.

godz. 12:10 – Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Ślubowanie klasy IG.

09.10.2015r.

Dyskoteka dla kl. IV-VI i G.

 

W dn. od 08 do 15.10.2015r. uczniowie z kl. IV – VI szkoły podstawowej biorą udział w przedmiotowych konkursach, organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

  • 08.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu polonistycznego
  • 15.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu matematycznego

 

07.10.2015r.

Wycieczka kl. Vc do kina na film pt."Pilecki" – wyjście integracyjne.

06.10.2015r.

Wycieczka kl. Ia i Ib do Gospodarstwa Agroturystycznego "Leszczynowe Zacisze” w Rozalinie, udział w pracach polowych - wykopki, zabawy integracyjne.

02.10.2015r.

Wycieczka kl. Ic i Id do Gospodarstwa Agroturystycznego "Leszczynowe Zacisze” w Rozalinie, udział w pracach polowych – wykopki, zabawy integracyjne.

01.10.2015r.

Spotkanie kl. Ic i Id z pracownikiem Straży Miejskiej - warsztaty- „Bezpieczna droga do szkoły”.

01.10.2015r.

Spotkanie kl. IIIb z pracownikiem Straży Miejskiej - warsztaty - „Skąd się biorą śmieci”.

 

W dn. od 01.10 do 28.10.2015r. uczniowie z kl. I, II, III gimnazjum biorą udział w przedmiotowych konkursach, organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

  • 01.10.2015r. – I etap (szkolny) konkursu języka niemieckiego
  • 02.10.2015r. – I etap (szkolny) konkursu wiedzy o społeczeństwie
  • 09.10.2015r. – I etap (szkolny) konkursu języka angielskiego
  • 16.10.2015r. – I etap (szkolny) konkursu geograficznego
  • 19.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu chemicznego
  • 21.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu języka polskiego
  • 23.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu języka francuskiego
  • 26.10.2015r .- I etap (szkolny) konkursu matematycznego
  • 28.10.2015r. - I etap (szkolny) konkursu biologicznego

WRZESIEŃ

 

30.09.2015r.

Wycieczka kl .IIIg do BioCEN w Warszawie na warsztaty biologiczne - "Na tropach DNA”.

25.09.2015r.

Wycieczka integracyjna kl. Va do kina Cinema City Sadyba na film pt.”Klub Włóczykijów”.

24.09.2015r.

Wycieczka kl. IIa, IIb, IIIa i IIIb do Żelazowej Woli – przybliżenie postaci Fryderyka Chopina – jego miejsce urodzenia, życie i twórczość, lekcja przyrodnicza z przewodnikiem po Kampinowskim Parku Narodowym.

24.09.2015r.

godz. 17:00 - Zebrania z Rodzicami kl. I-III

godz. 18:00 – Dzień Otwarty

godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami kl. IV-VI i G

22.09.2015r.

Wycieczka kl. Ig i IIg do BioCEN w Warszawie na warsztaty biologiczne – „Drożdże Mikrofabryki”.

18.09.2015r.

Międzynarodowy Dzień Geologa – Sprzątanie świata kl. I-VI i G.

16.09.2015r.

Wycieczka kl. Ib do Oddziału Banku PKO - Rotunda.

14-25.09.2015r.

Kampania do Samorządu Szkolnego.

11.09.2015r.

Wycieczka kl. IVa i IVb na wyjazd Edukacyjno-Integracyjny do Willi Wilga na zajęcia „Poszukiwacze skarbów”.

01.09.2015r.

godz. 10.00 - Rozpoczęcie Roku Szkolnego

godz. 11.00 - Msza Św. inaugurująca Nowy Rok Szkolny w Parafii Dobrego Pasterza,

ul. Przewodowa 15/21, w trakcie mszy poświęcone zostaną plecaki szkolne.

 

  

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer