Ostatnio w galerii

Partnerzy i certyfikaty

Mistrzowie Kodowania 

Logowanie



Witamy na stronie internetowej
Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 63
oraz Prywatnego Gimnazjum nr 5
przy ul. Wał Miedzeszyński 141

Aktualności

Aktualności 2013/2014

25.04.2014
Wycieczka klasy V do Telewizji Polskiej na lekcję pt.” Magia Telewizji”.

25.04.2014
Wycieczka klasy IIa do pracowni plastycznej p. Ałły Scury na warsztaty plastyczne.

25.04.2014
Wycieczka klasy IIIb i IIIc na Farmę Strusi_ Piaseczno.

25.04.2014
Wycieczka klas IIb i IIIa do Muzeum Archeologicznego na lekcję edukacyjną „ W Średniowiecznym Skryptorium”.

25.04.2014
Wycieczka klas 0, Ia i Ib na warsztaty ceramiczne do Mostówki.

25.04.2014
Egzamin Gimnazjalny: część z j.angielskiego.

24.04.2014
Wycieczka klasy V do Muzeum Narodowego na lekcje „Obyczaje staropolskie”.

24.04.2014
Wycieczka klasy Ia do Kina Cinema City Bemowo – integracja grupy.

24.04.2014
Wycieczka klas VI i IG do Muzeum II Korpusu w Józefowie na żywą lekcję historii – „Budzenie zainteresowań historią Polski”.

24.04.2014
Wycieczka klas IVa i IVb do Teatru 6 Piętro na spektakl pt.” Bromba w sieci”.

24.04.2014
Wycieczka klas IIa i IIb do Jednostki Straży Pożarnej JRG8 na zajęcia edukacyjne – „ Zapobieganie pożarom i zachowania podczas zauważenia pożaru”.

24.04.2014
Wycieczka klas III do kina IMAX na film pt. „Hubble” i warsztaty „Bliżej wszechświata”.

24.04.2014
Wycieczka klas 0 i Ib do Kina Cinema City Bemowo na zajęcia edukacyjne pt.” Królestwo zwierząt”.

24.04.2014
Egzamin Gimnazjalny: część matematyczno-przyrodnicza.

23.04.2014
Wycieczka klasy V do Muzeum Ziemi Otwockiej na warsztaty archeologiczne.

23.04.2014
Wycieczka klasy IVa i IVb do Muzeum II Korpusu w Józefowie na żywą lekcję historii z przejazdem zabytkowym mobilem oraz z ogniskiem z kiełbaskami.

23.04.2014
Wycieczka klasy IIa i IIb do studia telewizyjnego TVP.

23.04.2014
Wycieczka klasy IIIb i IIIc do Nadleśnictwa Drewnica Ząbki- „Ścieżka edukacyjna”.

23.04.2014
Wycieczka klasy IIIa do Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie na warsztaty chemiczne.

23.04.2014
Wycieczka klas IG i VI do Instytutu Chemii Przemysłowej na wystawę” The Bodies Revealed”.

23.04.2014
Wycieczka klas 0, Ia i Ib do Teatru Żydowskiego na spektakl pt.” O karpiu, kozie i trąbce, która gasi pożary”.

23.04.2014
Egzamin Gimnazjalny: część humanistyczna.

17.04.2014
17 – 22.04.2014r. - Wiosenna przerwa świąteczna.

16.04.2014
Apel przygotowany przez uczniów kl. V – Tradycje i zwyczaje Wielkanocne.

10.04.2014
Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM

8.04.2014
Msza Św. Rekolekcyjna dla uczniów kl. II-VI oraz gimnazjum

7.04.2014
Rekolekcje Wielkopostne. Czytaj więcej...

4.04.2014
Wyjazd uczniów z kl. IV – V i gimnazjum do Teatru Polskiego na spektakl pt. „Zemsta”.

3.04.2014
Dzień Języków Obcych.

2.04.2014
Lekcje z przedstawicielem Straży Miejskiej dla uczniów kl. III. Temat lekcji: Skąd się biorą śmieci”.

1.04.2014
Wyjazd uczniów klas IIa i IIb do kina Promenada na film pt. „ Muppety - poza prawem”.

1.04.2014
Wyjazd uczniów klas IG i IIIG do Kinokawiarnii Stacja Falenica na film pt. „Kamienie na szaniec”.

1.04.2014
Wycieczka klas IIIb i IIIc do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego.

1.04.2014
Wycieczka klas 0, Ia i Ib do Pizzerii Dominium w Józefowie.

1.04.2014
Lekcja muzealna dla uczniów klasy V w Muzeum Narodowym. Temat lekcji: Świat Mitów.

1.04.2014
01.04.2014r. - Sprawdzian po klasie VI.

31.03.2014
Powitanie Wiosny - przedstawienie klasy 0

27.03.2014
Zebrania z Rodzicami – kl. VI, IG, IIIG.

27.03.2014
Spotkania Rodziców z dyrekcją, wychowawcą i autorami programu „Wprowadzenie do dwujęzyczności oraz zebrania klasowe (więcej ...)

27.03.2014
Spotkanie rodziców z pedagogiem. Temat: Cyberprzemoc – odpowiedzialność karna,

26.03.2014
Spotkania Rodziców z dyrekcją, wychowawcą i autorami programu „Wprowadzenie do dwujęzyczności oraz zebrania klasowe (więcej ...)

26.03.2014
Konkurs Olimpus z języka niemieckiego dla klas IV-VI i G.

25.03.2014
Wyjazd klas IVa, IVb i V do Teatru Buffo na spektakl w j. angielskim „Peter Pan”.

25.03.2014
Lekcja z przedstawicielem Straży Miejskiej. Tematy lekcji: Rola i zadania straży miejskiej – dla uczniów kl. 0; Bezpieczeństwo w sieci – dla uczniów kl. IVa, IVb.

20.03.2014
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”. Udział biorą uczniowie kl. II-VI oraz gimnazjum, którzy zgłosili się do konkursu.

17.03.2014
Lekcje z przedstawicielem Straży Miejskiej. Tematy lekcji: Odpowiedzialność prawna nieletnich – dla uczniów kl. IG. Czy pies musi ugryźć? – dla uczniów kl. Ia, Ib.

15.03.2014
Warsztaty antystresowe dla uczniów kl. VI oraz IIIG przygotowujących się do egzaminów zewnętrznych.

15.03.2014
Udział uczniów kl. III w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki „Rozśpiewany Wawer”, organizowanym przez Klub Kultury w Zastowie.

13.03.2014
Eliminacje szkolne do konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” dla uczniów kl. IV-VI i gimnazjum.

12.03.2014
Eliminacje szkolne do konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” dla uczniów kl. 0-III.

 

Aktualności 2012/2013

 

26.02.2013r. – Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów kl. IIIa.

26.02.2013r. – Zajęcia naukowe dla uczniów kl. Ia, Ib, IIa. Temat zajęć: Zimowe eksperymenty.

26.02.2013r. godz. 08:30 – Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego FOX. Udział biorą uczniowie z kl. III – IIG.

22.02.2013r. – Szkolny Konkurs Recytatorski

godz. 08:30 – klasa IIc

godz. 10:20 – klasy 0, Ia

godz. 11:15 – klasy Ib, IIa, IIb

21.02.2013r. godz. 10:30 – Musical „Kot w butach" w wykonaniu zespołu wokalnego uczniów z kl. II  i  III  dla dzieci z okolicznych przedszkoli.

19.02.2013r. godz. 13:00 – Spotkanie uczniów kl. III z p. Łukaszem Biśkiniewiczem – rajdowcem samochodowym i dziennikarzem sportowym TVN-Turbo oraz p. Maciejem Wisławskim – pilotem.

19.02.2013r. godz. 17:00 – Spotkanie rekrutacyjne do klasy I w roku szkolnym 2013/2014.

18.02.2013r. godz. 17:00 - Spotkanie rekrutacyjne do klasy 0 w roku szkolnym 2013/2014.

16.02.2013r. godz. 10:00 – Warsztaty dwujęzyczne dla uczniów kl. VI. Temat: English in Action.

14.02.2013r. – Rada Pedagogiczna Plenarna podsumowująca I półrocze.

 

28.01 – 10.02.2013r. – Ferie zimowe.

25.01.2013r. – Apel – Bezpiecznie spędzamy ferie.

24.01.2013r. - Zajęcia naukowe dla uczniów kl. 0, IIb. Temat zajęć: Kolory.

24.01.2013r. - godz. 17.00 - Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 - III

godz. 18.00 - 19.00 - Dzień Otwartygodz. 19.00 - Zebrania z Rodzicami uczniów klas IV - IIG

22.01.2013r. godz: 16.15 – Test kompetencji z języka angielskiego.

22.01.2013r. godz. 17:30 – Dzień Babci i Dziadka w kl. IIb.

22.01.2013r. - Zajęcia naukowe dla uczniów kl. Ia, Ib, IIa. Temat zajęć: Kolory.

21.01.2013r. godz. 16:30 – Dzień Babci i Dziadka w kl. 0.

21.01.2013r. godz. 16:00 – Dzień Babci i Dziadka w kl. IIIa.

21.01.2013r. godz. 15:00 – Dzień Babci i Dziadka w kl. Ia.

20.01.2013r. (niedziela) –  Udział wybranych uczniów z kl. I i III w Turnieju Tańca o Puchar Dyrektora Klubu Kultury Gocław.

W nocy z dnia 19/20.01.2013r. w godz. 15:00 -  13:00 – Biwak zuchowy.

19.01.2013r. godz. 10:00 – 12:00 – Zbiórka harcerska.

18.01.2013r. godz. 18:00 – Dyskoteka karnawałowa dla uczniów kl. IV - IIG

18.01.2013r. godz. 10:00 – Bal karnawałowy dla uczniów kl. 0 – III.

17.01.2013r. – Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca wyniki klasyfikacji za I półrocze.

17.01.2013r. – Wyjazd uczniów kl. 0 na lekcję do Muzeum Archeologicznego. Temat lekcji: Odtwarzanie paciorków szklanych z modeliny.

15.01.2013r. – Warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka w klasach Ia i Ib.

13.01.2013r. – XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegółowy program dostępny jest tutaj.

10.01.2013r. – Zajęcia naukowe dla uczniów kl. 0, IIb. Temat  zajęć: Naukowe tajemnice świąt.

10.01.2013r. – Próbny sprawdzian szóstoklasisty z Operonem.

10.01.2013r. – Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna za I półrocze.

09.01.2013r. – II etap IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień".

08.01.2013r. godz. 11:40 – Apel poświęcony Wisławie Szymborskiej pt. „Życie wydaje się chwilą...", przygotowany przez uczniów kl. IIc

08.01.2013r. – II etap V Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień".

08.01.2013r. - Konkurs Olimpusek z j. angielskiego, zorganizowany przez Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe OLIMPUS. Udział biorą uczniowie z klas I - III, którzy zgłosili się do konkursu.

07.01.2013r. - Konkurs Olimpusek z nauczania zintegrowanego, zorganizowany przez Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe OLIMPUS. Udział biorą uczniowie z klas I - III, którzy zgłosili się do konkursu.

Aktualności 2012

 

21.12.2012r. – Wyjazd uczniów klas V i VI do kina Cinema City Promenada na film pt. „Hotel Transylwania" oraz „Saga Zmierzch: Przed świtem – część druga".

20.12.2012r. godz. 12:10 – Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wigilie KIasowe.

19.12.2012r. – Wyjazd uczniów do Teatru Powszechnego na spektakl pt. „Mówię życiu: jesteś piękne" wg Wisławy Szymborskiej.

18.12.2012r. godz. 17:00 – 18:30 – Wieczernica harcerska.

18.12.2012r. – Zajęcia naukowe dla uczniów kl. Ia, Ib, IIa. Temat zajęć: Naukowe tajemnice świąt.

15.12.2012r. – Mikołajkowy Turniej Szachowy.

13.12.2012r. - godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 - III

    • godz. 18:00 – 19:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV – IIG.

13.12.2012r. – Rada Pedagogiczna: Zagrożenia, zmiany w prawie oświatowym i wynikające z nich obowiązki.

13.12.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIc i III do kina IMAX Sadyba na wykład i film pt. „Powrót do historii".

12.12.2012r. – Wyjazd uczniów kl. 0 i I do kina Cinema City IMAX Bemowo na film pt. „W królestwie zwierząt".

07/08.12.2012r. – Nocne spotkanie uczniów kl. IIb z Mikołajem.

06.12.2012r. – Wyjazd uczniów do Teatru Polskiego na spektakl pt. „Pinokio".

06.12.2012r. – Mikołajki.

04.12.2012r. – 18.12.2012r. – Choinka Marzeń – realizujemy marzenia dzieci z rodzin ubogich zamieszkałych w Dzielnicy Wawer.

03.12.2012r. – 20.12.2012r. – Kiermasz kartek i ozdób choinkowych.

30.11.2012r. – Wyjazd uczniów klas 0 i I do Teatru Lalka na przedstawienie pt. „Na Arce o 8".

29.11.2012r. – Lekcja muzealna dla uczniów kl. IV w Muzeum Powstania Warszawskiego. Temat lekcji: Jak zostałem Zawiszakiem?

27.11.2012r. – Konkurs matematyczny PINGWIN, organizowany przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI.

24.11.2012r. godz. 10:00 – 11:30 – Warsztaty naukowe pt. „Przygoda z nauką" z elementami dwujęzyczności dla uczniów kl. VI i gimnazjum.

23/24.11.2012r. – Nocny maraton filmowy dla uczniów kl. VI i gimnazjum - temat „Geniusz a świat".

23.11.2012r. – Wycieczka po Warszawie związana ze Świętem Niepodległości, uczniowie klas II.

21.11.2012r. – Warsztaty dla uczniów klas I i IIb z klockami PLUS PLUS przeprowadzone przez animatorki z firmy MOKOPICO.

20.11.2012r. – Apel – przedstawienie wicedyrektora szkoły - Pani dr Moniki Gall.

19.11.2012r. – Lekcja muzealna dla uczniów kl. IIG w Muzeum Powstania Warszawskiego. Temat lekcji: Przybliżenie historii II wojny światowej – powstanie w getcie i powstanie warszawskie.

16.11.2012r. – Dyskoteka dla uczniów kl. IV – IIG.

15.11.2012r. – Olimpiada mitologiczna dla uczniów kl. V, VI, którzy zgłosili się do konkursu.

12-13.11.2012r. – Wyjazd uczniów kl. VIa, VIb, IIG do Krakowa – poznanie miejsc związanych z życiem Wisławy Szymborskiej.

09.11.2012r. – Koło teatralne przedstawia – Halloween po angielsku.

09.11.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIG na zajęcia doświadczalne w Pracowni Fizycznej Uniwersytetu Warszawskiego. Temat zajęć: Wyznaczanie ciepła topnienia lodu.

08.11.2012r. - godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 - III

    • godz. 18:00 – 19:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV - IG

08.11.2012r. godz. 10:20 – Apel z okazji Święta Niepodległości.

06.11.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIG do laboratorium biologicznego w Muzeum Kopernika. Temat lekcji: Wyizolowanie DNA z komórek cebuli.

02.11.2012r. – Dzień wolny od zajęć szkolnych.

30.10.2012r. – Apel z okazji Święta Zmarłych.

29.10.2012r. - I etap V Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień".

26.10.2012r. – Wyjazd uczniów kl. 0 – I na warsztaty do Muzeum Łazienki Królewskie. Temat zajęć: Bajka zamiast lekcji.

25.10.2012r. - Zajęcia naukowe dla uczniów kl. 0, IIb. Temat zajęć: Kuchnia, czyli laboratorium.

25.10.2012r. - I etap IX Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień".

23.10.2012r. – Zajęcia naukowe dla uczniów kl. Ia, Ib, IIa. Temat zajęć: Kuchnia, czyli laboratorium.

19.10.2012r. – Wycieczka uczniów kl. IIa, IIb do Torunia. Cel: Zwiedzanie Starego Miasta. Spotkanie z astronomami, lekcja w Muzeum Piernika.

17.10.2012r. – Lekcja otwarta j.polskiego w kl. IV związana z twórczością Wisławy Szymborskiej. Temat lekcji: Co mogę dostać na jarmarku cudów pospolitych?

12.10.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIG do Pracowni Fizycznej Uniwersytetu Warszawskiego, zajęcia doświadczalne - temat: Wyznaczanie gęstości ciał stałych i cieczy.

12.10.2012r. – wyjazd uczniów kl. III – IV do Teatru 6. Piętro na spektakl „Ania z Zielonego Wzgórza".

12.10.2012r. – Wyjazd uczniów kl. V, VIa do Centrum Nauki Kopernik.

11.10.2012r. – Otwarta lekcja j.polskiego w kl. IIG związana z twórczością Wisławy Szymborskiej. Temat lekcji: Rozbieranie cebuli po ludzku.

11.10.2012r. godz. 16:00 – Ślubowanie uczniów klas I.

W dn. od 10 do 30.10.2012r. uczniowie z kl. IV – VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum biorą udział w przedmiotowych konkursach, organizowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

Szkoła Podstawowa:

  • 22.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu przyrodniczego
  • 24.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu matematycznego
  • 26.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu polonistycznego

Gimnazjum:

  • 10.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu matematycznego
  • 11.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu chemicznego
  • 16.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu z j.niemieckiego

17.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu fizycznego

19.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu z j.angielskiego

22.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu geograficznego

24.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu historycznego

29.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu polonistycznego

30.10.2012r. - I etap (szkolny) konkursu biologicznego

05/06.10.2012r. - W nocy z dnia 5 / 6 października odbędzie się PIERWSZY MARATON FILMOWY DLA GIMNAZJALISTÓW. Temat: Wojna i Holokaust w filmie. Start: 5 października, godz. 18:00. Zakończenie: 6 października, godz. 9:00. Maraton organizuje Magdalena Przybysz i Dorota Kochanowska.

05.10.2012r. - Udział wytypowanych uczniów z kl. V – IIG w Mistrzostwach Dzielnicy Wawer w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach XLVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

02.10.2012r. godz. 10:20 – Apel dla klas 0 – III „Baba Jaga u dentysty", przygotowany przez kl. IIb.

28.09.2012r. – Wycieczka kolejką sochaczewską dla uczniów klas II.

27.09.2012r. 

    • godz. 16:00 – Rada Pedagogiczna
    • godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 - III
    • godz. 18:00 – 19:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV - IG

27.09.2012r. – Zajęcia naukowe dla uczniów klas 0, IIb. Temat zajęć: Czym się zajmuje naukowiec.

25.09.2012r. – Zajęcia naukowe dla uczniów klas Ia, Ib, IIa. Temat zajęć: Czym się zajmuje naukowiec.

20.09 – 11.10.2012r. – Konkurs plastyczny „Skarby jesieni". Udział w konkursie biorą wszyscy uczniowie.

19.09.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIa do Parku Edukacji i Rozrywki na Farmie Iluzji w Trojanowie.

18.09.2012r. godz. 10.20 – Apel podsumowujący ogólnopolską akcję Sprzątanie Świata.

18.09.2012r. – Wyjazd uczniów klas III do Ogrodu Zoologicznego.

17 – 27.09.2012r. – Kampania wyborcza do Samorządu Szkolnego.

17.09.2012r. godz. 10:20 – Sprzątanie Świata.

03.09.2012r. godz. 10:00 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.

29.08.2012r. -- Rada Pedagogiczna Plenarna

29.06.2012r. – Rada Pedagogiczna Podsumowująca.

28.06.2012r. – Uroczyste zakończenie roku szkolnego.

    • godz. 15:00 – klasy 0 – III
    • godz. 17:00 – klasy IV - IG

28.06.2012r. – wyjazd uczniów kl. IIb i IIc do kina IMAX na film pt. Dzikie z natury.

26.06.2012r. godz. 12:10 – Apel „Bezpiecznie spędzamy wakacje" oraz wręczenie nagród uzyskanych przez uczniów w różnych konkursach.

23.06.2012r. – Mistrzostwa Szkoły w Gimnastyce Sportowej.

21.06.2012r. – Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca.

21.06.2012r. - Dzień Mamy i Taty w klasie IIa.

21.06.2012r. - godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 – III

    • godz. 18:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV – IG

20.06.2012r. - Wyjazd uczniów kl. VI i IG do czytelni naukowej na lekcję biblioteczną.

20.06.2012r. godz. 17:00 - Dzień Mamy i Taty w klasie IIIa.

16.06.2012r. – Święto Szkoły – Kultura i tradycje mniejszości narodowych zamieszkałych w Polsce. Program święta dostępny jestTUTAJ .

14.06.2012r. – Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna.

13.06.2012r. godz. 17:00 – Dzień Mamy i Taty w klasie Ib.

13.06.2012r. – Spotkanie uczniów kl. 0a i 0b z autorką książek dla dzieci Barbarą Ciemską.

12.06.2012r. godz. 18:00 – Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w klasie 0b.

08.06.2012r. – Dzień wolny od zajęć szkolnych.

06.06.2012r. – Wyjazd uczniów kl. 0a i 0b do Teatru Guliwer na przedstawienie „Planeta Football".

05.06.2012r. godz. 17:00 – Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w kl. Ic.

04.06.2012r. – Warsztaty plastyczne dla uczniów kl. 0a i 0b – wykonanie witraży „Kwiaty dla mamy i taty".

04.06.2012r. godz. 16:00 - Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w klasie 0a.

28.05 – 01.06.2012r. – Pobyt uczniów na Zielonej Szkole w Krasnobrodzie.

24.05.2012r. godz. 17:00 – Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w klasie IIIb.

19.05.2012r. godz. 17:00 – Obietnica Zuchowa.

18.05.2012r. godz. 8:30 – Sprawdzian kompetencji językowych Flyers i KET dla uczniów kl. V, VI i IG

17.05.2012r. godz. 10:20 – Sprawdzian kompetencji językowych Movens dla uczniów kl. III – IV.

17.05.2012r. godz. 8:30 – Testy kompetencji językowych Starters dla uczniów kl. II.

17.05.2012r. godz. 16:00 – Rada Pedagogiczna – zagrożenia

    • godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 – III
    • godz. 18:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV – IG.

12.05.2012r. – Rada Pedagogiczna Szkoleniowa – Nowa podstawa programowa w placówce oświatowej.

10 – 11.05.2012r. – Testy kompetencji dla uczniów kl. 0 – V opracowane przez Wałbrzyski Instytut Badań Kompetencji.

08.05.2012r. – Wyjazd uczniów kl. II do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

08.05.2012r. – Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

02.05.2012r. i 04.05.2012r. – dni wolne od zajęć szkolnych.

24.04.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IV – V do Teatru 6 piętro na spektakl pt. „Ania z Zielonego Wzgórza".

21.04.2012r. godz. 16:00 – Obietnica Zuchowa kl. IIIb.

20.04.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IG na zajęcia na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

18.04.2012r. godz. 15:05 – Przesłuchania do przedstawienia pt. „Baśń o mniejszościach narodowych".

17.04.2012r. – Konkurs z okazji XXV-lecia Mazowieckiego Parku Krajobrazowego dla uczniów kl. IV – VI i IG.

17.04.2012r. godz. 17:30 – Spotkanie rekrutacyjne do kl. IG w roku szkolnym 2012/2013.

17.04.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ic do Muzeum Narodowego w Warszawie – „Królikarnia"

12.04.2012r. – Wyjazd uczniów kl. V – IG na Finał Mistrzostw Dzielnicy Wawer w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach XVL Warszawskiej Olimpiady Młodzieżowej.

05 – 10.04.2012 r. – Wiosenna przerwa świąteczna.

04.04.2012r. godz. 9:30 – Apel z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowany przez uczniów kl. Ib.

03.04.2012 r. – Sprawdzian dla klasy VI.

03.03.2012 r. – Wyjazd uczniów z kl. Ia do Muzeum Archeologicznego w Warszawie.

03.04.2012 r. – Wyjazd uczniów kl. Ic i II do kina IMAX na film pt. „W głębi oceanu".

03.04.2012 r. – Wyjazd uczniów kl. IV, V i IG do kina Stacja Falenica na film pt. „Magiczna podróż do Afryki".

03.04.2012 r. – Wyjazd uczniów kl. 0 do Gospodarstwa Agroturystycznego „Na końcu wsi".

03.04.2012 r. – Wyjazd uczniów kl. Ib i III do Centrum Edukacji Leśnej w Celestynowie.

29.03.2012r. – godz. 16:00 – Spotkanie Rodziców z pedagogiem – „Rola Rodzica w kształtowaniu pozytywnych nawyków - przygotowanie dziecka do wyjazdu na Zieloną Szkołę."

    • godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 – III
    • godz. 18:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV – IG

28.03.2012r. godz. 18:00 – Spotkanie rekrutacyjne do kl. I w roku szkolnym 2012/13.

26.03.2012r. godz. 18:00 – Spotkanie rekrutacyjne do kl. 0 w roku szkolnym 2012/13.

23.03.2012r. – Udział uczniów z kl. I – IV szkoły podstawowej w Mistrzostwach Dzielnicy Warszawa Wawer w Wieloboju Gimnastycznym dziewcząt i chłopców.

22.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ic do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik.

21.03.2012r. – Powitanie wiosny – realizacja projektu ekologiczno–edukacyjnego przygotowanego przez uczniów wszystkich klas.

20.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. V-VI na warsztaty laboratoryjne w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie.

20.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ia do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik.

19 – 21.03.2012r. – Rekolekcje Wielkopostne.

16.03.2012r. – Wyjazd uczniów klas 0 do Teatru Guliwer na przedstawienie „Czerwony Kapturek".

15.03.2012r. – Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY". Udział biorą uczniowie, którzy zgłosili się do konkursu.

22.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ic do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik.

20.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. V-VI na warsztaty laboratoryjne w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie.

20.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ia do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik.

19 – 21.03.2012r. – Rekolekcje Wielkopostne.

16.03.2012r. – Wyjazd uczniów klas 0 do Teatru Guliwer na przedstawienie „Czerwony Kapturek".

15.03.2012r. – Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY". Udział biorą uczniowie, którzy zgłosili się do konkursu.

14.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. Ib do Centrum Nauki Kopernik.

14.03.2012r. – Wyjazd uczniów klas II do Teatru Rampa na przedstawienie „Złota Kaczka".

06.03.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IV do redakcji Super Expressu.

06.03.2012r. – Wyjazd uczniów z kl. IV-VI na eliminacje rejonowe XXXV Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka", przeprowadzane w Klubie Kultury „ANIN".

05.03.2012r. – Wyjazd uczniów z kl. 0-III na eliminacje rejonowe XXXV Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka", przeprowadzane w Klubie Kultury „ANIN".

24.02.2012r. – Kominek harcerski z okazji Dnia Myśli Braterskiej. W spotkaniu uczestniczyli harcerze i zuchy z naszej szkoły.

17.02.2012r. – Spotkanie uczniów klas II z autorem książek dla dzieci Wojciechem Widłakiem.

02.03.2012r. - Lekcje z przedstawicielem Straży Miejskiej dla uczniów klas III i IV.

Tematy lekcji:

    • dla klas III -Skąd się biorą góry śmieci
    • dla klasy IV -Bezpieczne korzystanie z Internetu

28.02.2012r. -- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX dla uczniów klas III-IG.

28.02.2012r. – Wyjazd uczniów klas I do Teatru Rampa na musical „Zaczarowani".

22.02.2012r. – Wycieczka uczniów kl. IIb do wydawnictwa Egmont Polska.

21.02.2012r. – Wyjazd uczniów kl. IIa, IIIa, IIIb do kina Cinema City Sadyba na film pt. Alwin i wiewiórki 3.

22.02.2012r. – Wyjazd uczniów z klas III – IG do Teatru Roma na musical „Alladyn".

17.02.2012r. – Wyjazd uczniów z klas IV - IG do Teatru Żydowskiego na spektakl „Tradycje".

10.02.2012r. godz. 10:00 – 12:00 – Bal karnawałowy dla uczniów klas 0 – III.

09.02.2012r. – Wyjazd uczniów kl. VI i IG do Teatru Polskiego na przedstawienie „Wieczór Trzech Króli.

09.02.2012r. – Wyjazd uczniów klas 0 do Teatru Guliwer na przedstawienie „Calineczka".

08.02.2012r. – Apel – ogłoszenie wyników konkursów: recytatorskiego i Pingwina matematycznego.

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

KLASY 0

    • I miejsce:Igor Podgórski, kl. 0a
    • II miejsce:Wojciech Rosa kl. 0b, Patrycja Janczewska kl. 0b
    • Wyróżnienie: Sonia Grodecka kl. 0b, Oliwia Tkaczyk kl. 0a
    • Członkowie jury:Katarzyna Pichór, Marzenna Majka, Halina Radzymińska

KLASY I

    • I miejsce:Jakub Gers kl. Ic
    • II miejsce:Katarzyna Korpus kl. Ib, Tadeusz Piekarski kl. Ib
    • III miejsce :Igor Bareja kl. Ia
    • Członkowie jury:Katarzyna Pichór, Sylwia Zawadzka, Marzena Bartoszcze, Halina Radzymińska

KLASY II

    • I miejsce: Amelia Przybysz kl. IIa
    • II miejsce: Patrycja Ciepły kl. IIb
    • III miejsce: Maja Kowalewska kl. IIc, Kamil Kucharz kl. IIa
    • Członkowie jury:Katarzyna Pichór, Małgorzata Czernicka, Małgorzata Filipowicz, Elżbieta Barszczak

KLASY III

    • I miejsce:Kamila Pawlukiewicz kl. IIIb
    • II miejsce:Maria Kaniewska kl. IIIa
    • III miejsce:Weronika Szynkiewicz kl. IIIb, Agata Lewandowska kl. IIIa
    • Członkowie jury:Katarzyna Pichór, Dominika Orzoł, Janina Borzymowska

KLASY IV-VI i GIMNAZJUM

    • I miejsce: Kacper Gołyński kl. VI
    • II miejsce: Maria Karwińska kl. IV
    • III miejsce: Marcin Jankowski kl. Va, Karolina Olczak kl. Va, Emilia Rowicka kl. IV
    • Wyróżnienie:Jakub Madejski kl. Va, Michał Vargas-Rączka kl. Vb, Oliwia Pękała kl. Vb, Aleksander Filipek kl. IV
    • Członkowie jury:Katarzyna Pichór, Magdalena Przybysz, Anna Korzeniowska, Dorota Świerzyńska, Jarosław Paskudzki

02.02.2012r. – Rada Pedagogiczna podsumowująca I semestr.

16 – 29.01.2012r. – Ferie zimowe.

13.01.2012r. godz. 12:30 – ApelBezpiecznie spędzamy ferie. Ogłoszenie wyników konkursów.

13.01.2012r. - II etap IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień" dla uczniów kl. Va, VI, IG.

12.01.2012r. -godz. 17:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. 0 – III

    • godz. 18:00 – 19:00 – Dzień Otwarty
    • godz. 19:00 – Zebrania z Rodzicami uczniów kl. IV – IG
    • rozdanie kart z ocenami za I semestr.

12.01.2012r. – Rada Pedagogiczna Zatwierdzająca wyniki klasyfikacji za I semestr.

12.01.2012r. – II etap IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną ortografią na co dzień" dla uczniów kl. II, III, IV, Vb.

12.01.2012r. – Próbny Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem.

12.01.2012r. – Wycieczka uczniów kl. Va, IG – Podróż szlakiem naukowym Warszawy.

11.01.2012r. – Szkolny konkurs recytatorski w podziale na następujące kategorie wiekowe:

    • Klasy 0
    • Klasy I
    • Klasy II
    • Klasy III
    • Klasy IV – VI, gimnazjum

11.01.2012r. - II etap VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień" dla uczniów kl. IV, Vb, VI.

10.01.2012r. - II etap VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień" dla uczniów kl.II, III, Va, IG.

10.01.2012r. – Wycieczka uczniów kl. IV, VI, VB – Podróż szlakiem naukowym Warszawy.

08.01.2012r. – XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegółowy program dostępny jest tutaj.

05.01.2012r. – Rada Pedagogiczna Klasyfikacyjna za I semestr.

05.01.2012r. –Wyniki konkursu bibliotecznego:Najładniejszy portret postaci literackiej

KLASY 0

I miejsce: Julia Marszałek–Filipek kl. 0b

KLASY I

I miejsce: Jan Kasprzak kl. Ic

KLASY II

I miejsce: Amelia Przybysz kl. IIa

KLASY III – VI

I miejsce: Agata Lewandowska kl. IIIa

WYRÓŻNIENIA:

    • Daria Matusiak kl. 0a
    • Nicole Pawlukiewicz kl. 0b
    • Sylwia Wolańska kl. Ic
    • Szymon Krawczak kl. Ib
    • Oliwia Bochenek kl. IIa
    • Matylda Pacek kl. IIa
    • Ignacy Gawarski kl. IIb
    • Maria Kaniewska kl. IIIa
    • Igor Matusiak kl. Va
    • 05.01.2012r. - Konkurs Olimpusek z j. angielskiego, zorganizowany przez Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe OLIMPUS. Udział biorą uczniowie z klas I - III, którzy zgłosili się do konkursu.

04.01.2012r. - Konkurs Olimpusek z nauczania zintegrowanego, zorganizowany przez Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe OLIMPUS. Udział biorą uczniowie z klas I - III, którzy zgłosili się do konkursu.

Powrót do góry  
Zamknij X
Uwaga: Używasz bardzo starej przeglądarki!
Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twojego komputera, a także niepoprawne wyświetlanie stron internetowych.
Zmień przeglądarkę lub zaktualizuj ją do najnowszej wersji!

Opera   Opera Chrome   Chrome FireFox   FireFox Internet Explorer   Internet Explorer