10 - 12 kwietnia

10 - 12 kwietnia

W dniach egzaminu gimnazjalnego młodsze klasy nie próżnowały. Wprawdzie w szkole musiało być cicho jak makiem zasiał, żeby egzaminy mogły przebiegać spokojnie i by nie przeszkadzać starszym kolegom, ale kto powiedział, że uczyć można się tylko w szkole?! Propagatorzy nauki poza szkolnymi murami (outdoor learning) przekonują, że systematyczny udział w zajęciach „w terenie” rozwija w uczniach motywację, samodzielność w myśleniu i zdrową ciekawość świata. A więc ...

Wycieczka klas 0, 1 a i 1 b do Gospodarstwa Agroturystycznego w Rozalinie

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych, obserwowali i karmili wiejskie zwierzęta i co najważniejsze, posadzili własne drzewo! Potem była przejażdżka traktorem po okolicy. W programie dnia były też warsztaty kulinarne: dzieci upiekły samodzielnie ciastka, a po wszystkim bawiły się na placu zabaw.:)

Lekcja w Łazienkach Królewskich

Opowieści o życiu w dawnych czasach, zajęcia w takich salach, wśród pięknych mebli i obrazów ... To prawdziwie królewska uczta!

Przygoda z robotyką klas 2 a, 3 a i 3 b

W relacji naszych uczniów z tych zajęć same wykrzykniki! Tworzyliśmy własne roboty! korzystaliśmy z drukarek 3D ! mieliśmy wyścigi robotów!
A z Lego zbudowaliśmy nawet żaby, które programowaliśmy dzięki specjalnej aplikacji!