WOŚP 2020

12 stycznia, 2020 roku w naszej szkole odbył się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od 16 lat dzięki ogromnemu zaangażowaniu pani Doroty Kochanowskiej organizujemy w naszej szkole, z naszymi uczniami, nauczycielami oraz rodzicami Sztab WOŚP.

W tym roku zorganizowaliśmy aukcję charytatywną na naszej scenie głównej. Licytowaliśmy wiele artykułów 28 finału, obrazy, kreacje, piłki i książki z autografami i wiele innych.

Zorganizowaliśmy pokazy sztuki walk, pokazy taneczne i muzyczne, występ grupy teatralnej oraz występy w języku angielskim. Ponadto odbył się wspaniały pokaz ju-jitsu zorganizowany przez nasze świetne trenerki, panią Agnieszkę Wizińską oraz Urszulę Zalewską.

Na czas finału powstała również kawiarenka, loteria fantowa oraz galeria sztuki z pracami naszych utalentowanych uczniów.

Efektem ogromnej pracy, zaangażowania i hojności jest kwota ponad 100 000 zł, którą zebraliśmy w tym dniu J Dziękujemy raz jeszcze.