INTEGRACJA SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ

Spotkamy się wspólnie razem z dziećmi i ich rodzinami

Kładziemy nacisk na tworzenie silnych więzi między uczniami, nauczycielami a także ich najbliższymi. Naszym celem jest nie tylko wspieranie rozwoju intelektualnego, ale także budowanie trwałych relacji, które pomagają kształtować pełnowartościowe jednostki, stąd organizujemy różnego rodzaju: wycieczki, imprezy, wydarzennia, gdzie do udziału zapraszamy całe rodziny.
Wierzymy, że silna społeczność szkolna stanowi fundament udanej edukacji. Dlatego też, w ramach naszej misji, organizujemy różnorodne wydarzenia i inicjatywy, które sprzyjają integracji oraz wspólnemu budowaniu pozytywnego otoczenia edukacyjnego.

Zapraszamy nie tylko uczniów, ale także ich rodziny do udziału w różnego rodzaju imprezach i wydarzeniach - to doskonała okazja do spędzenia czasu razem, wzmacniając jednocześnie więzi rodzinne oraz społeczność szkolną. Organizujemy spotkania tematyczne, które nie tylko rozwijają umiejętności uczniów, ale także sprzyjają nawiązywaniu relacji. Wspólne projekty i inicjatywy uczą współpracy, tolerancji i empatii.

Z przyjemnością zapraszamy wszystkich rodziców i uczniów na nasze Święto Szkoły.

Data: 25 maja w godz. 11:00-14:00 (sobota)
Przewidujemy szereg atrakcji, m.in. występy artystyczne, zapoznanie z twórczością patronki naszej szkoły W. Szymborskiej, strefę eksperymentów i warsztatów chemiczno-fizycznych, biologicznych, czy też robotycznych; gry i zabawy, koktajle i przekąski.
Będzie okazja zapoznać się z pracą strażaka, albo uczestnictwa w widowni sceny TED.
Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy wszystkich uczestników społecznośći Szymborskiej, na tegoroczny całodniowy wyjazd do stajni Kaliskiej.

Data: 14.06.2024r.
Cel: integracja społeczności uczniowskiej, rodzicielskiej i nauczycielskiej, wspólne spędzenie czasu poza terenem szkoły, poznanie się rodziców i nauczycieli, doskonalenie wiedzy uczniów na temat życia na wsi, kontakt ze zwierzętami gospodarskimi, kontakt z naturą, posiłek jedzony na świeżym powietrzu.
Plan działania i atrakcje: spędzenie czasu w gospodarstwie, karmienie i poznanie zwierząt tam żyjących: konie, krowy, kozy, kaczki, kury, króliki, karmienie zwierząt, spędzenie czasu w stodole z sianem, przejażdżki bryczką i traktorem, jazda konna, korzystanie z uroków gospodarstwa, czas swobodny na dworze, aktywności nad brzegiem płytkiej rzeczki, jedzenie zupy na dworze, pieczenie kiełbasek nad ogniskiem, czas swobodny i relaks.

Image
Image
Image

Wybierz dobrą szkołę dla swojego dziecka. Dołącz do nas.