Zielona Szkoła

Nie ukrywajmy, zielona szkoła na czas, na który z utęsknieniem czeka większość dzieci. W Szymborskiej to nie tylko czas spędzony na świeżym powietrzu, a atrakcje jak: widsurfing, kajaki, baseny, tańce,  plażowanie... i oczywiście nie tylko. W programie na uczniów czeka wiele atrakcji. Zajęcia, wrszaty - prowadzone przez doświadczoną kadrę, realizowany jest także program nauczania w tym czasie. Nudzie mówimy nie! Codzienna doza emocji sprawia, że dzieci są pozytywnie zmęczone, wzbogacone o nowe przeżycia, doświadczaja jak odnaleźć się poza domem także w nocy oraz wsółpracy z dziećmi nie tylko podczas nauki ale i podczas zabaw w godzinach wieczornych. Zielona Szkoła to magiczny czas, który pozostaje we wspomnieniech dzieci na długie lata!