Czym jest eTwinning?

• eTwinning to społeczność szkolna, gromadząca szkoły i przedszkola z całej Europy (i nie tylko)
  • eTwinning promuje współpracę szkół poprzez wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT), zapewniając szkołom wsparcie i narzędzia.
  • eTwinning oferuje również możliwość bezpłatnego i ciągłego rozwoju zawodowego online dla nauczycieli.

W roku szkolnym 2021/2022:

1. Uczniowie klasy 5a pod kierownictwem naszej anglistki p. Alicji Rozkrut oraz nauczycielki geografii/historii oraz informatyki p. Karoliny Sternik zdobyli eTwinning Quality Label za międzynarodową współpracę w prestiżowym interdyscyplinarnym projekcie edukacyjnym "Discover volcanoes around the world.", którego pomysłodawczyniami były p. Karolina i p. Alicja.

Link to the project.

2. Uczniowie klasy 3a, 4a, 5a pod kierownictwem naszej anglistki p. Alicji Rozkrut oraz nauczycielki geografii/historii oraz informatyki p. Karoliny Sternik zdobyli eTwinning Quality Label za międzynarodową współpracę w prestiżowym interdyscyplinarnym projekcie edukacyjnym “Gamification in Education.”

3. Uczniowie klas 7a i b pod kierownictwem naszej anglistki p. Magdaleny Mickiewicz zdobyli eTwinning Quality Label za międzynarodową współpracę w prestiżowym interdyscyplinarnym projekcie edukacyjnym B.I.L.S.E.M. „Bilingually Improving Learning Sustainable Energy Mindset.”

W roku szkolnym 2022/2023:

1) European Quality Label for the work in the eTwinning project Discover volcanoes around the world!

2) European Quality Label for the work in the eTwinning project Eğitimde Oyunlaştırma (Gamification In Education)