Szymborska na sportowo

Image

Sport odgrywa w naszej szkole bardzo ważną rolę. Nasi uczniowie wyjeżdżają na białe i zielone szkoły, zawsze w duchu sportowym.

W dniach od 13 do 17 marca uczniowie klas 3a, 4a, 5a, 6a, 7a, 8a i 8b wzięli udział w wyjeździe na białą szkołę do Białki Tatrzańskiej.  Podczas wyjazdu mieli możliwość doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie, a także poznawania zasad bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy w górach. Dla początkujących amatorów sportów zimowych również zorganizowaliśmy szkolenie sportowe.  Były też chwile beztroskiej zabawy na śniegu i dużo śmiechu.

Uczniowie klas 8a i 8b mieli ponadto możliwość przygotowywania się do egzaminu 8-klasisty. Wszyscy uczestnicy brali udział w zajęciach integracyjnych, wzmacniających nasze więzi i dobrą atmosferę.  Program białej szkoły był bardzo różnorodny i ciekawy.

Podczas wyjazdu uczniowie mieli zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie. Cały czas byli pod opieką doświadczonych instruktorów Hello-Sport, którzy pomagali im w doskonaleniu umiejętności narciarskich i snowboardowych.

Biała szkoła w Białce Tatrzańskiej była nie tylko doskonałą okazją do nauki jazdy na nartach i snowboardzie, ale również do poznania nowych ludzi, integracji społeczności szkolnej i spędzenia czasu w pięknych tatrzańskich krajobrazach.

Wybierz dobrą szkołę dla swojego dziecka. Dołącz do nas.